vietnam people - Axba.com (4)خانم مونیا لیپی یک عکاس ایتالیایی است. او در طول سفر خود به شهر هوشی مین (سایگون) متوجه میشود که بسیاری از شهروندان این شهر برای سفید ماندن پوست بدن خود به پوشیدن چنین لباس هایی روی آورده اند.

vietnam people - Axba.com (1)روش عجیب ویتانامی ها برای نگهداری از پوست vietnam people - Axba.com (2)روش عجیب ویتانامی ها برای نگهداری از پوست vietnam people - Axba.com (3)روش عجیب ویتانامی ها برای نگهداری از پوست   vietnam people - Axba.com (5)روش عجیب ویتانامی ها برای نگهداری از پوست
افرادی که به کشور ویتنام سفر می کنند، با یک پدیده عجیب در سطح خیابان های این شهر مواجه می شوند. بسیاری از ویتنامی ها تمام بدن خود را پوشانده اند. یک عکاس از این افراد عکس گرفته و درباره علت چنین کاری پرس و جو کرده است.
 
خانم مونیا لیپی Monia Lippi یک عکاس ایتالیایی است. او در طول سفر خود به شهر هوشی مین (سایگون) متوجه میشود که بسیاری از شهروندان این شهر برای سفید ماندن پوست بدن خود به پوشیدن چنین لباس هایی روی آورده اند.
 
او متوجه می شود که «سفید بودن پوست» برای مردم این شهر چه زنان و چه مردان  بسیار حیاتی و مهم است، به گونه ای که در هر یک قدم در بازارهای ویتنام تولیدات آرایشی روشن کننده پوست به چشم می خورد. آنها می گویند با این کار، دست کم می توانیم از تیره شدن بیشتر پوستمان در مقابل  نورخورشید جلوگیری کنیم.

دیگر چهره ها :

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More In صفحه اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *