Mehran Modiri - axbaz.com (3)

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست فیلم ساعت ۵ عصر

مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت، البته ین نشست بی حاشیه هم نبود !…

Mehran Modiri - axbaz.com (1)

درباره فیلم ساعت ۵ عصر

این نشست در هتل هما با حضور مهران مدیری و اصحاب رسانه برگزار شد

مهران مدیری در ابتدای این نشست درباره چگونگی رسیدن به سوژه «ساعت ۵ عصر» گفت: من ۸ سال بود که تصمیم داشتم فیلم سینمایی بسازم اما هر بار به دلایلی نمی شد. دوستان پیشنهادهای وسوسه برانگیزی می دادند اما با این وجود باز هم نمی شد که بسازم ولی در نهایت امسال تصمیم گرفتم در دو ماهی که برنامه «دورهمی» ضبط نمی شود یک فیلم سینمایی بسازم.

موضوع فیلم

ایده فیلم مربوط به ۳-۲ سال گذشته است.

قصه درباره فردی است که در شرایطی قرار می‌گیرد و از ۷ صبح تا ۵ عصر درگیر ماجرایی می‌شود و باید تا ۵ عصر امضای آخر را دریافت کند. سلسله اتفاقاتی که شاید در طول روز برای هر فردی انجام شود با یک داستان غلو شده به تصویر کشیده می‌شود. این فرد کاملاً مبادی آداب، تحصیلکرده و مهربان است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می‌کند.

Mehran Modiri - axbaz.com (4)

مهران مدیری که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران سیگار کشید، هنوز علت اصلی از هدف و نیت وی برای این عمل بیان نشده است !

Mehran Modiri - axbaz.com (2)

نقش مدیری در فیلم

وی درباره بازی خودش در نقش اصلی فیلم سینمایی ۵ عصر گفت: قطعاً من بازی کنم جذاب‌تر خواهد بود اما فیلم و هدایت کار بسیار سخت است و نمی‌توان هم بازی کرد و هم کارگردانی

 

Mehran Modiri - axbaz.com (5)

مهران مدیری در فیلم ساعت ۵ عصر

دیگر چهره ها :

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More In اخبار داغ هنرمندان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *