Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (2)گاومیش ماده که با شجاعت سعی داشت با به خطر انداختن جان خود مانع از شکار فرزندش به دست چند شیرگرسنه شود پس از یک نبرد عاقبت تسلیم شد.

“سالمه هوگندیک” عکاس ۳۰ ساله حیات وحش اهل “پرتوریا” در پارک ملی بوتسوانا توانست این لحظات خارق العاده را شاهد باشد و با دوربینش عکاسی کند. در عکس هایی که این عکاس برای “کترز” فرستاده ابتدا یک شیرماده از دور ماندن بچه گاومیش استفاده کرده و به او حمله می‌کند. لحظه ای بعد ماده شیرهای دیگر گله هم سر می رسند و همه چیز برای یک شکار بدون دردسر آماده است؛ غافل که مادر خشمگین با شنیدن صدای غرش شیرها و ناله فرزندش به سوی آنها حمله ور می‌شود.
گاو میش در یک لحظه خود را در محصاره شیرهای گرسنه می بیند اما با شجاعت سعی می‌کند جان فرزندش را نجات دهد. شیرها که غافلگیر شده اند با پریدن به پشت گاو میش و ترساندن او سعی می کنند او را فراری دهند. به نوشته عکاس این کشاکش نزدیک به ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد تا اینکه شیرهای گرسنه موفق می‌شوند گوساله را از مادرش جدا کرده و بکشند؛ گاومیش هم ناامید از جنگ دست می‌کشد و از مهلکه دور می‌شود.
Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (6)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر
Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (4)
 تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (2)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (12)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (3)  تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (5)  تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (11)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (7)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (8)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (9)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر
Nabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (10)  تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیرNabard Gavmish Va Shir - Axbaz-com (1)تصاویر جالب از نبرد گاومیش خشمگین و شجاع با یک گله شیر

دیگر چهره ها :

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More In تصاویر متفرقه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *